INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Certyfikowane przez niemiecki instytut kontroli komponentów elektrotechnicznych moduły fotowoltaiczne w wariantach poli i monokrystalicznych. Gwarancja wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz wydajności.

fotowoltaika thumb

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA ?

Energia światła słonecznego, która dociera do Ziemi w ciągu godziny, wystarczyłaby całej ludzkości na rok. I tą energię otrzymujemy za darmo.

Dzięki rozwojowi technologicznemu, możemy zamienić energię słoneczną na energię elektryczną i wykorzystać na własne potrzeby. Do tego celu służą instalacje fotowoltaiczne. Instalacja składa się z paneli, które produkują prąd stały i falownika, który zamienia prąd stały na prąd zmienny, czyli taki jakiego potrzebują urządzenie w naszych domach, warsztatach, biurach...

fotowoltaika2 thumb

CO ZYSKUJESZ ?

Instalując fotowoltaikę zwiększasz swoją niezależność, zmniejszasz o ponad 90% rachunki za prąd a przy odpowiednio skonfigurowanej instalacji możesz czerpać energię prosto ze Słońca nawet w czasie przerw w dostawie prądu z elektrowni...

0 zł
0 zł
Roczny rachunek
0 kWp
Moc instalacji
0 kWh
Roczne zużycie
0 mkw
Powierzchnia instalacji
0 zł
Rachunek roczny z instalacją
0 zł
Szacowana cena inwestycji

* Wartości są przyblirzonym oszacowaniem. Koszt i wydajność instalacji fotowoltaicznej zależy od lokalizacji, nachylenia dachu, rzucanego przez budynki i drzewa cienia,a także od jakości i wydajności użytych materiałów.

WYCENA | MONTAŻ | PORADY - ZADZWOŃ: 791-152-689