ZABUDOWY BALKONÓW I TARASÓW

Przedstawiamy Państwu nowoczesny system rozsuwalnych ścian i okien ze szkła i aluminium opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i też do kompleksowych realizacji.

SYSTEMY ZABUDOWY RAMOWEJ I BEZRAMOWEJ

Oferowany przez nas system może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy balkonów i loggi wysuniętych. Oferowane systemy umożliwiają wykonanie zadaszeń, co pozwala na zabudowę balkonów na ostatnich piętrach budynków.

zabudowa-balkonu-bezramowa

SYSTEM ZABUDOWY BEZRAMOWEJ

W systemie zabudowy bezramowej po zsunięciu i otwarciu wszystkich tafli na jednej ścianie pod kątem 90° uzyskujemy przestrzeń całkowicie wolną od barier, ram i słupków.

Elementy przesuwne - okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 1 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Niewątpliwą zaletą zabudowy w systemie bezramowym jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, gdyż wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy. Obudowa balkonów pozwala na nadanie nowych walorów estetycznych i użytkowych niezbyt atrakcyjnym mieszkaniom z wielkiej płyty. Zabudowany balkon to nowa jakość mieszkania.

zabudowa-balkonu-ramowa

SYSTEM ZABUDOWY RAMOWEJ

Zabudowa balkonu chroni przed kurzem, wiatrem i hałasem, dociepla mieszkanie i umożliwia wykorzystanie balkonu lub logii dla celów rekreacyjnych przez cały rok. System składa się ze stałych i ruchomych części co daje nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Mogą Państwo sami zadecydować zarówno o wyglądzie, jak i funkcjonalności.

WYCENA | MONTAŻ | PORADY - ZADZWOŃ: 791-152-689